Tarnetingimused

Eestisiseste saadetiste aadressaadini toimetamise lepingupartneriks on Omniva. Kasutame ELS Postimüük teenust, mis võimaldab toimetada Teie tellitud veebipoe ostu mugavalt koju kätte. Teenus on Teile tasuta. Kättetoimetamise aeg on orienteeruvalt 2-5 päeva. Erakorraliste olukordade puhul võtke meiega ühendust ning leiame võimaluse saadetis veelgi kiiremini Teieni toimetada.

Pakendamine toimub vastavalt Eesti Posti standarditele. Kui Teie tellitud saadetis on transpordi käigus juhuslikult kannatada saanud, võtke palun meiega ühendust ning lahendame tekkinud probleemi koheselt.

Eestist välja transpordi eest vastutab TNT. Kui soovite meie veebipoest tellida saadetist väljapoole Eesti territooriumi, lisandub ostuhinnale transpordikulu. Kättetoimetamise aeg on orienteeruvalt 3-5 päeva. Pakendamine toimub vastavalt TNT standarditele.

Tagastamine. Veebipoe ostu on võimalik tagastada kuni 14 päeva alates saadetise aadressaadini jõudmisest. Selleks palume ühendust võtta klienditoega klienditugi@eppmaria.ee. Tellitud toode tuleb tagastada samas pakendis ja turvalisusega. Tagastuse kulud katab tagastaja (v.a. juhul kui saadetis on osaliselt või täielikult hävinud).

Edukat koostööd soovides,

Teie Epp Maria Galerii veebipood

Kontakt:

e-post: veebipood@eppmaria.ee
telefon: +372 56 97 1276