Haapsalu kuurortsuvi Epp Maria Galeriis ja edasine

Postitatud: August 12, 2011 | Kommentaarid puuduvad

Suvi on siiamaani olnud kiire ja toimekas. Anni Kohviku suvemenüü on inimeste poolt vastu võetud ja heaks kiidetud ning galerii pool on loodetavasti suutnud keskendunumale kunstinautlejale pakkuda kohvikumelust natuke rahulikumat ja vaiksemat keskkonda. Täname teid kõiki, kes te olete meie toimetustele kaasa elanud, meid hea sõnaga inspireerinud ja oma kohalolekuga meid toetanud!Augustikuu viimase pühapäevani on galerii ja kohvik avatud iga päev 12-23ni. Suve lõppedes, kui Haapsalu tänavad muutuvad vaikseks nagu mõne filmistuudio linnamaketid, lõpetab ka Anni Kohvik selleks aastaks oma hooaja ja on 29. augustist 2011 kuni 24. maini 2012 suletud. Galerii on 29. augustist 2011 kuni 24. maini 2012 avatud R-L kl 12-18 ja vastavalt soovile kokkuleppel. Selleks tuleb lihtsalt ette helistada! Jõulueelsel nädalal oleme avatud iga päev, aga selle kohta täpsem info detsembris.

Jätkuvalt korraldame aga talv läbi Epp Maria Galeriis ja Anni Kohvikus üritusi, kuhu on oodatud nii pulmapeod kui ametlikumad koosviibimised. Täpsem info maret@eppmaria.ee. Ja muidugi tegutseb jõudsalt edasi ka galerii veebipood, kust saab mugavalt igast maailma paigast soetada endale või sõbrale mõni maal või unikaalne keraamiline teos.

Kuna galerii keraamik, Liisu, on oktoobrist kevadeni intensiivselt hõivatud uue „projektiga“, siis kõigil, kel on jõuluks soovi saada midagi tema loomingust, on praegu just õige aeg tellimused teele panna aadressil liisu@eppmaria.ee.

Nii et kes pole sellel suvel veel Anni Kohvikusse jõudnud ja Nadja kooke maitsnud, siis on seda võimalik augustikuu jooksul teha! Samuti tasub külastamisvaeva Epp Maria, Imbi, Jaagu ja Liisu selle suve helge ja särav looming.

Teie Epp Maria Galerii ja Anni Kohvik

Kommentaarid

Lisage oma kommentaar